Denní & noční krém Magic of the Youth

12. června 2011 v 16:43
TYTO 2 KRÉMY JSOU VHODNÉ PRO VĚK 35-55 LET

Cena u EVELINE : Denní 178,- Noční 178,-
Cena u mne : Denní 170,- Noční 170,-

INFORMACE
Laboratoř Eveline Cosmetics se inspiroval nejnovějšími vědeckými objevy v oblasti projevu genů a vytvořil unikátní ActiGen 3a ™ komplex. Peptidy jsou v něm obsaženy aktivně chrání genetický kód na kůži. Stimuluje kožní geny zodpovědné za správné fungování buněk, což má klíčový význam pro proces jejich regenerace.

- Hydratace
- Hebkost
- pružnost

Každé ráno intenzivně omlazující účinné složky obnoví mladistvý lesk, upravují činnosti vaší pleti.
Pleť je pevná, zářivá a vypadá viditelně mladší po celý den.

ActiGen 3a ™ - patentovaný vzorec chrání buňky před ztrátou mládí. Aktivuje produkci "mladistvý" kolagen III.
AntiOxyGen ™ - vysoce koncentrované polyfenoly z bílého a zeleného čaje, květu třešně a citronu - pomáhá chránit genetický kód na kůži před útokem volných radikálů.
Proteiny z aragan stromu - známý jako "strom života" účinně zlepšuje strukturu pleti, zvyšuje jeho napětí, snižuje mimické linky a vrásky.
Kyselina hyaluronová - hluboce zvlhčující přírodní látka používaná dermatology vyplnit vrásky.
Retinol - intenzivně působí proti vráskám - látka, která aktivuje rekonstrukci zdravých kožních buněk. Stimuluje syntézu kolagenu a elastinu, vyhlazuje linky a vrásky na maximum. Reguluje proces pigmentace obličeje.
Rostlinné kmenové buňky - chrání přírodní kmenové buňky pokožky proti stárnutí. Vznikají nové buňky a pleť získává schopnost seberegenerace.

Aplikace: každé ráno aplikujte krém na vyčištěnou pleť obličeje, krku a dekoltu. Jemně vmasírujte do pokožky. Nejlepších výsledků lze dosáhnout při současném užívání i ostatních výrobků z řady Magic of the Youth.


Obsah balení: 50ml
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama